Om oss

Här kan du läsa mer om arrangörerna, Rova & Sjögren Psykologi AB.

Erik Rova

Leg. Psykolog, arrangör

Erik Rova är delägare i Rova Sjögren Psykologi AB, leg. psykolog och ST-psykolog med inriktning mot pedagogisk psykologi.

erik@rovasjogren.se

Anton Sjögren

Leg. Psykolog, arrangör

Anton Sjögren är delägare i Rova Sjögren Psykologi AB, leg. psykolog, handledare och utbildare med fokus på bemötandefrågor.

anton@rovasjogren.se

Anders Gunnarsson

Grundare av Coeo

Anders Gunnarson ansvarar för den digitala portalen där man kan ta del av föreläsningarna på distans, både live och i efterhand.

anders@coeo.events

David Franzén

Leg. Psykolog, medarrangör

David Franzén är leg, psykolog och arbetar med handledning, utbildning och utredning. Han producerar också företagets webbplatser, podcast och blogg.

david@rovasjogren.se

Carin Lindgren

Leg. Psykolog, medarrangör

Carin Lindgren är leg. psykolog och specialiserar sig inom arbets- och organisationspsykologi. Idag är hon verksam som skolpsykolog, handledare och utbildare.

carin@rovasjogren.se

Veronika Karlsten

Leg. Psykolog, medarrangör

Veronika Karlsten är leg. psykolog med stort intresse för förebyggande och främjande arbete. Tidigare arbetat inom företagshälsa med att främja organisatorisk och social hälsa.

veronika@rovasjogren.se

© 2020 Rova & Sjögren Psykologi AB. Webbdesign av David Franzén.